بوتاکس طبیعی صورت با موادغذایی

0
39
بوتاکس طبیعی

مواد غذایی که به عنوان بوتاکس طبیعی میتوان استفاده کرد در زیر آورده شده است.

شکلات تلخ:
شکلاتی که دارای 70 درصد کاکائو میباشد.دارای فلاونول است که لکه های پوستی ناشی از نور خورشید را ترمیم میکند. شکلات تلخ به علت افزایش گردش خون باعث شادابی پوست میشود.

بلوبری:

مصرف روزانه یک فنجان از این میوه با رنگ تیره ویتامین سی روزانه بدن را تامین میکند. افزایش قابلیت ارتجاعی کلاژن‌های پوست از قابلیتهای بلوبری میباشد. خانم هایی که ویتامین C زیادی مصرف میکنند کمتر دچار چین و چروک میشوند.

تخم مرغ:

تخم مرغ دارای ویتامین A و پروتئین برای افزایش کلاژن پوست است. ویتامین A و پروتئین افتادگی پوست را رفع میکند و پوست را سفت میکند. خوردن روزانه یک تخم مرغ به جوانی پوست کمک میکند.

سیب زمینی شیرین:
سیب زمینی شیرین غنی از سلنیوم میباشد که از آسیب رساندن  رادیکال های آزاد به پوست جلوگیری میکند و باعث رفع چین و چروک  پوست میشود.  سیب زمینی شیرین همچنین سرشار از بتاکاروتن میباشد که به حفظ رطوبت  پوست کمک میکند.

رب گوجه فرنگی:

برای جلوگیری از پیری پوست از رب گوجه استفاده کنید. رب گوجه فرنگی پوست را در برابر آفتاب در امان نگه میدارد. خوردن رب گوجه به اندازه 5 قاشق غذاخوری در روز احتمال آفتاب سوختگی را کم میکند.

میگو:
میگو غنی از ویتامین E میباشد که  در جوان سازی پوست و رفع اسکارهای پوستی موثر است.

خربزه ی درختی :
خربزه ی درختی غنی از  بتا کاروتن ، ویتامینE و ویتامین C  میباشد که پوست را از چین و چروک حفظ میکند و  و  در برابر رادیکال های آزاد  از پوست مراقبت میکند.

چای سبز:
چای سبز غنی از آنتی اکسیدان میباشد.  چای سبز دارای خاصیت ضدپیری میباشد و این خاصیتش از قهوه سفید و قهوه سیاه بیشتر است.

بوتاکس طبیعی صورت با موادغذایی

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here