آموزش محو کردن جای زخم از صورت با آرایش

0
14
آرایش پوست

کلید کمرنگ تر و محو کردن جای هر گونه زخم از روی پوست با گریم، استفاده از مواد آرایشی صحیحی است که چند لایه روشن تر از پوست شما باشند

محو کردن جای زخم با آرایش

پرشین وی: کلید کمرنگ تر و محو کردن جای هر گونه زخم از روی پوست با گریم، استفاده از مواد آرایشی صحیحی است که چند لایه روشن تر از پوست شما باشند. مواد صحیح را با جادوی خطای بصری آرایش ترکیب کنید تا جای زخم را غیرقابل دید سازید.

 

محو کردن جای زخم با کمک گریم
با دنبال کردن 6 مرحله زیر به این هدف خواهید رسید:

  1. ابتدا با یک قلم، پرایمری که منافذ پوست را به حداقل می رساند بزنید. به گزارش پرشین وی این کار به پر کردن جای زخم و ایجاد یک سطح صاف برای آرایش کمک می کند.
  2. در مرحله بعدی، با ابر مخصوص، کرم پودر کرمی و یا مایع را به جای زخم بزنید. مزیت این روش این است که هیچ گونه جای رد قلمو قابل مشاهده نخواهد بود.

آموزش مرحله به مرحله پاک کردن جای زخم

  1. با کانسیلر مدادی که یک درجه روشن تر از پوست شماست، به طور مستقیم روی جای زخم بزنید. برای زخم هایی که فرورفتگی ایجاد کرده اند و به خصوص زخم های عمیق، رنگ روشن، آنها را بالاتر آورده و با سطح بقیه پوست هماهنگ می کند.
  2. به آرامی پودر باز مات را برای فیکس کردن کار خود با قلم به نقطه مورد نظر بپاشید.

پوشاندن جای زخم با آرایش

  1. برای جای زخم نزدیک ناحیه دهان همانند مدل این مطلب، می توانید خط لب خود را با خط همرنگ پوست اصلاح کنید.
  2. سپس یک رژلب همرنگ پوست مات بزنید. به گزارش پرشین وی رنگ های خیلی برجسته و تند توجه را بیشتر به این منطقه جلب می کند، به همین دلیل رژلب های رنگ پوست ، توجه را از این منطقه برمی گرداند.

پوشاندن جای زخم در محیط اطراف دهان

حالا دیگر جای هیچگونه زخمی مشخص نیست و به راحتی می توانید عکس دلخواه خود را بیاندازید.
تهیه و ترجمه: گروه زیبایی پرشین وی
بخش اختصاصی پرشین وی

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here